Dnia 15 maja grupa 0a brała udział we wspólnym tańcu z okazji Ogólnopolskiego Dnia Tańca z Klanzą.
W tym wydarzeniu wiele placówek i oddziałów przedszkolnych tańczyło na placu Szopena pod Urzędem Miasta aby wspólnie uczcić ten dzień. Było bardzo kolorowo, radośnie i tanecznie. Zobaczcie sami!!!
Autor: Sylwia Grudzień