Ogólnopolski Dzień Tańca z Klanzą

QX5IqOGg.jpg

Dnia 15 maja grupa 0a brała udział we wspólnym tańcu z okazji Ogólnopolskiego Dnia Tańca z Klanzą.

W tym wydarzeniu wiele placówek i oddziałów przedszkolnych tańczyło na placu Szopena pod Urzędem Miasta aby wspólnie uczcić ten dzień. Było bardzo kolorowo, radośnie i tanecznie. Zobaczcie sami!!!

Autor: Sylwia Grudzień

Powrót na początek strony