Z wielką radością informujemy, że po raz kolejny cała reprezentacja SP10 odniosła sukces w Międzyszkolnym Turnieju Szachowym "Szach Mistrz" zorganizowanym przez SP 11 w Puławach.
Nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:
- Nel Łaszcz, kl. 8b - 1. miejsce w kategorii dziewcząt klas 7 - 8
- Robert Marcola, kl. 3c - 1. miejsce w kategorii chłopców klas 1 - 3
- Mary Prus, kl. 5b - 2. miejsce w kategorii dziewcząt kl. 4 - 6
- Klaudia Maciąg, kl. 5c - 3. miejsce w kategorii dziewcząt kl. 4 - 6
Opiekunem uczniów była pani Ewa Wiejak.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Autor: Ewa Wiejak