Z radością informujemy, że w naszej szkole odbył się konkurs z języka hiszpańskiego.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i włożony wysiłek. Już teraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!
Zwycięzcami w tej edycji zostali:
Klasy 7-8:
1. Patrycja Makuch kl. 8a
2. Daria Krzyżanowska kl. 8b
3. Liliana Lipska kl. 8b
Nel Łaszcz kl. 8b
Klasy 4-6
1. Julia Wakulińska kl. 6c
2. Lena Lipska kl. 6b.
Autor: Natalia Siromska