Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 10 w Puławach

zobacz e-dziennik

Ostatnie aktualności

flaga Polski i Ukrainy.png

Informujemy, iż od 10 czerwca 2022 r. rusza nabór osób chcących skorzystać ze wsparcia w ramach projektu „Lubelskie pomaga Ukrainie – nauka języka polskiego” realizowanego przez Departament Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

285827755_5626206327424246_2887216265875177098_n.jpg

W poniedziałek 13 czerwca uczniowie naszej szkoły biorący udział w prowadzonych przez Marcina Mizerę warsztatach dziennikarsko - historycznych mieli niepowtarzalną okazję odwiedzenia siedziby TVP3 w Lublinie. Młodzież zobaczyła jak wygląda telewizja "od kuchni", poznała kulisy realizacji takich programów jak m.in. "Panorama Lubelska" czy "Między Wisłą i Bugiem". - Możliwość odwiedzenia prawdziwego studia telewizyjnego, zobaczenia profesjonalnego sprzętu i tego, jak się tworzy telewizję była dla nas niezapomnianą, bardzo wartościową przygodą - mówią uczestnicy warsztatów.

Basen w szkole

Kobieta nurkująca w basenie

OFERTA dla osób spoza szkoły

Cena karnetu (10 wejść):

ulgowy - 40,00 zł
(dla dzieci i młodzieży uczącej się)

normalny - 50,00 zł
(dla pozostałych osób)

Karnety do nabycia w sekretariacie szkoły w godz. 8:00 - 14:00 od poniedziałku do piątku.

szczegóły oferty korzystania z basenu dla osób spoza szkoły

Szkoła z klasą

Od kilku lat posiadamy tytuł „Szkoły z klasą”. Dbamy o bezpieczeństwo naszych dzieci, troszczymy się o ich właściwy rozwój. Staramy się dostrzegać i rozwijać ich pasje. Osiągamy wysokie wyniki w sprawdzianach szóstoklasisty. Klasy I-III pracują w systemie „bez dzwonków”. Każda klasa posiada własną salę lekcyjną, a zajęcia prowadzone są na jedną zmianę. Organizujemy wiele imprez i konkursów, włączamy się do wielu akcji społecznych.

przeczytaj więcej o nas

Twój wybór